До вашої уваги представляємо навчально-практичний центр «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, Електрозварник ручного зварювання, Зварник», відкритого 22 грудня 2018 року, на базі Вищого професійного училища №7 м. Кременчука.

Необхідність підготовки кваліфікованих робітників та фахових молодших бакалаврів з професій і спеціальностей, з яких здійснюватиметься підготовка в навчально-практичному центрі, зумовлена гострим попитом на зазначених фахівців на ринку праці м. Кременчука та Полтавської області. Важливим аспектом у підготовці фахівців електротехнічного напряму є наявність сучасного обладнання та технологій, створення сучасного навчально-практичного освітнього середовища.

ВПУ № 7 м. Кременчука має три навчально-виробничі майстерні для підготовки фахівців зварювального спрямування площею 517м2 та лабораторія зварювання 54 м2 відповідно без врахування обслуговуючих приміщень.

Оновлене лабораторне і навчально-виробниче обладнання навчальних кабінетів професійно-теоретичної підготовки та навчально-виробничих майстерень дає можливість унаочнити освітній процес, забезпечує здобувачів освіти можливістю відпрацювати уміння та навички на сучасному зварювальному обладнанні, що сприятиме інтенсифікації професійного сприйняття зварювальних процесів, підвищення зацікавленості здобувачів освіти у фаховому зростанні.

Навчально-практичний центр забезпечує:

  • первинну професійну підготовку кваліфікованих робітників та фахових молодших бакалаврів;
  • підвищення кваліфікації і стажування майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти, працівників промислових підприємств;
  • проведення уроків виробничого навчання з учнями закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Кременчука;
  • підтвердження компетентностей, набутих через формальну і неформальну освіту після проходження училищем відповідної акредитації в Національному агентстві кваліфікацій;
  • співпрацю із закладами загальної середньої освіти щодо реалізації профільної середньої освіти професійного спрямування;
  • надання виробничих та додаткових освітні послуг.

Навчально-практичний центр здійснює підготовку за професією 7212«Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах»,7212«Електрозварник ручного зварювання»,7219«Зварник». Відповідно до ліцензії, наявної у навчального закладу, за даною професією можливі: первинна професійна підготовка; перепідготовка робітників; професійно-технічне навчання; підвищення кваліфікації робітників, а також пропонується проходження стажування та курси підвищення кваліфікації майстрам виробничого навчання.

За результатами стажування слухачі отримають сертифікат або довідку встановленого Міністерством освіти і науки України зразка.

На даний момент навчально практичний центр пропонує програму стажування тривалістю 48 годин, в рамках якого пропонується:

  • робота на сучасному зварювальному обладнанні;
  • виконання зварювальних з’єднань різної складності;
  • аналіз виконаних зварювальних з’єднань за допомогою візуального контролю;
  • робота на зварювальному тренажері  ТСМД-01.

Можливе коригування програми за індивідуальними потребами замовників.