Вище професійне училище №7 м. Кременчука
запрошує на навчання за такими спеціальностями

Підвищення кваліфікації, перепідготовка та інше

№ П.П. Назва професій Тривалiсть Вартість Вид професійної підготовки

Прийом громадян до державного навчального закладу Вище професійне училище №7 м. Кременчука здійснюється для здобуття професій за освітньо-кваліфікаційним рівнем: кваліфікований робітник.

Професії

Код ДК

8211

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

денна

Верстатник широкого профілю

фахівець, який обробляє деталі з металу й інших матеріалів на токарних, фрезерних, свердлувальних і шліфувальних верстатах.

Після закінчення училища отримує кваліфікацію верстатника широкого профілю 4 розряду.
Може працювати на посаді верстатника широкого профілю, токаря, фрезерувальника, шліфувальника, свердлувальника на дільницях або різних служб цехів.
Працює на підприємствах машинобудівної промисловості, транспортної галузі, будівництва та сільського господарства, харчової та легкої промисловості.

Код ДК

8211

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

денна

Оператор верстатів з програмним керуванням

веде процес оброблення з пульта керування складних і відповідальних деталей на верстатах з програмним керуванням;

обслуговує багатоцільові верстати з числовим програмним керуванням і маніпулятори (роботи) для механічної подачі заготовок у робочу позицію технологічного обладнання;

керує групою верстатів з програмним керуванням; встановлює інструменти в інструментальні блоки, підбирає та встановлює інструментальні блоки;

перевіряє правильність установки інструменту і пристосувань в системі координат верстата

підналагоджує складні вузли і механізми в процесі роботи;

корегує режими різання;

складає та корегує керуючі програми для деталей середньої складності; визначає несправності та усуває їх.

Код ДК

4113

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

денна

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення

це висококваліфікований робітник, який вміє не тільки працювати з офісними додатками (текстовим редактором, електронними таблицями, базами даних, графікою, презентаціями), а й є технічним фахівцем в області інформаційних технологій.

Перспективи і кар’єра (посади та підприємства):

– Робота оператором в торговельних фірмах, на складах готової продукції, супермаркетах, в друкарнях і видавництвах, телефонних компаніях, контакт-центрах.

– Оператором в АСУВ, спеціалістом з обслуговування локальної мережі.

– Робота оператором з формування електронних книг, обробки зображень, просування і модернізації web-сайтів.

– Робота в сервісних центрах по ремонту та технічному обслуговуванню оргтехніки.

Код ДК

4112,4121

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

денна

Оператор комп’ютерного набору; Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних

Оператор комп’ютерного набору – це працівник, який вільно володіє навиками роботи на ПК, правильно обробляє потрібну інформацію, застосовує різноманітні текстові та графічні редактори, працює з таблицями та базами даних.

Обліковець – працівник, який займається реєстрацією господарських даних, забезпечує оптимальну економічну діяльність господарства через здійснення суворого обліку. Обліковець входить до складу працівників бухгалтерії.

Код ДК

7241

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

денна

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

Професія “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування” відноситься до типу – “людина-техніка”; за характером праці є професією виконавського класу. Це професія підвищеного ризику. На сьогоднішній день електромонтери незамінні на різних підприємствах народного господарства. Затребувана їх майстерність і в побуті.

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування здійснює ремонт електроустаткування будь-якого призначення, усіх типів і габаритів; регулює та перевіряє апаратуру і електроприлади після ремонту. Ремонтує підсилювачі, прилади світлової та звукової сигналізації, контролери, пости керування, магнітні станції. Обслуговує силові та освітлювальні електроустановки зі складними схемами вмикання. Виконує роботу на відомчих електростанціях, трансформаторних електропідстанціях з їх повним вимиканням від напруги. Здійснює перевірку, монтаж і ремонт схем освітлення. Виконує роботи за кресленнями та схемами.

Код ДК

7219

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

денна

Зварник

кваліфікований робітник, який вручну, або за допомогою механізованого апарату подає електрод (присадку) в зону зварювання, переміщує електродотримач чи зварювальний пальник вздовж кромок, маніпулює ними і формує зварний шов. Поділяється на окремі спеціалізації по три кваліфікаційні рівні: ручне дугове зварювання покритим електродом, механізоване дугове зварювання плавким металевим електродом, ручне дугове зварювання неплавким (вольфрамовим) в інертних газах; напівавтоматичне зварювання.

Місця роботи:

– в приватних організаціях;

– в сферах обслуговування;

– в житлово-комунальних господарствах;

– на будмайданчиках;

– в автомайстернях;

– в організації по забезпеченню засобів комунікацій;

– на промислових заводах і фабриках.

Код ДК

7124,7129

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

денна

Столяр будівельний; Монтажник гіпсокартонних конструкцій

Столяр – багатопрофільна професія. Столяр виготовляє меблі (м’яку, корпусну, офісну), бере участь у будівництві: виготовленні і монтажі дверей і вікон, меблів, що вбудовуються, монтажі перегородок, врізанні замків, ручок, облицюванні стін дерев’яними панелями, а також виготовленні будь-яких виробів з дерева: бігових лиж, вішалок, карнизів і ін.Предметом праці столяра є деревина. Він займається обробкою деревини, виготовленням виробів з неї, при необхідності монтажем їх на будівельних об’єктах. Існують білодеревні (хвойні і м’які листяні види порід) і червонодеревні (тверді цінні види листяних порід дерев) роботи, у залежності від виду деревини. Столяр у своїй роботі працює не тільки з деревом і з матеріалами, що заміняють дерево, з різними способами кріплення і монтажу виробу, металевими шурупами, скобами, цвяхами, клеями, матеріалами, необхідними для облицювання, обтягування, обробки дерев’яних виробів (плівками, лаками, фарбами, тканинами).

Монтажник гіпсокартонних конструкцій – нова і водночас сучасна професія, яка представляє собой процес оздоблювання поверхонь та конструкцій гіпсокартонними листами. Роботи, пов’язані з монтажем гіпсокартонних конструкцій, від яких залежить оцінка якості опоряджувальних робіт, художня виразність архітектури та дизайн приміщень.

Код ДК

7122,7214,7212

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

денна

Муляр; Монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій; Електрозварник ручного зварювання

Муляр – це робітник, професіонал, що споруджує будинки, зводить новобудови, різні інженерні споруди, бере участь у ремонті житлових будинків, мостів, промислових, цивільних та інших споруджень із природних та штучних будівельних матеріалів.
У переважній більшості регіонів України муляр без особливих ускладнень знаходить роботу в будівельних організаціях, на підприємствах та в установах різних форм власності. Ризик безробіття у мулярів мінімальний і пов’язаний, перш за все, з недостатнім досвідом або кваліфікацією.

Монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій – робітник, який виконує монтаж будівель, споруд з готових сталевих та залізобетонних елементів.

Електрозварник ручного зварювання за допомогою електрозварювальної апаратури виконує зварювання деталей, вузлів, різних конструкцій, трубопроводів тощо з різних видів сталей, чавуну, кольорових металів, сплавів, а також виконує кисневе різання деталей з високовуглецевих, спеціальних сталей, чавуну, кольорових металів та наплавляє деталі, інструменти тощо.

Код ДК

7133,7132,7141

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

денна

Штукатур; Лицювальник-плиточник; Маляр

Штукатур – це робітник, який виконує дуже різноманітний комплекс робіт, що має своєю кінцевою метою покриття оздоблювальним шаром різних конструкцій, будівель та споруд з метою вирівнювання поверхонь та надання їм певної форми та фактури.
Штукатур займається оздобленням різноманітних поверхонь, конструкцій, будівель, стін, декоративним оштукатурюванням поверхонь (монолітна штукатурка) та монтажу конструкцій та лицюванням стін за допомогою гіпсокартоних листів («суха штукатурка»). Він володіє прийомами роботи звичайної, спеціальної і декоративної штукатурки.

Лицювальник-плиточник – це робітник широкого профілю, який виконує: роботи з облицювання поверхонь різного роду плитками, реконструкції, реставрації та ремонту будівель і споруд.
Лицювальник-плиточник оздоблює стіни та підлоги природними й синтетичними кахлями, виконує мозаїчні роботи. Прогресивні технології та новітні матеріали стають основою підготовки та формування вмінь молодих спеціалістів, які працюють на будівельних майданчиках нашої України. Будівельник – це покликання, нескінченна творчість і пошук, а плоди його праці переживуть століття. Якщо ви людина творча і усвідомлюєте, що ваша праця необхідна людям – вчиться на лицювальника-плиточника. Лицювальник – плиточник повинен об’єднувати в собі дві протилежні якості з одного боку, високе почуття відповідальності, дисциплінованість, з іншого – творче новаторство, сміливий політ фантазії та розкутість думок.

Маляр – фахівець, який займається фарбуванням будівель, споруд, предметів інтер’єру, обладнання, інструментів. Маляр фарбує поверхні за допомогою пензлів, валиків, фарбопультів, пістолетів та інших пристосувань, наклеює шпалери. Він володіє прийомами роботи для створення високоякісного декору, а також прийомами багатоколірного фарбування фасадів, будівель спеціальними синтетичними сумішами.
Маляр – відповідальна професія, яка вимагає ґрунтовних знань та вмінь для підготовки та обробки різних поверхонь, фарбування вручну та механізовано, шпалерних робіт та художньо – декоративного оздоблення. Маляр, як і художник, живе у світі фарб, властивості яких він повинен не тільки добре відчувати і знати, а й створювати, використовуючи відповідні прийоми і методи. Кваліфіковані фахівці здатні втілити сміливі дизайнерські рішення, естетично оздоблювати будівлі з використанням сучасних будівельних технологій. Це дарує людям радість, створює домашній затишок, комфорт.

Код ДК

7241

Термін навчання

1 рік 5 місяців

Форма навчання

денна

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

Професія “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування” відноситься до типу – “людина-техніка”; за характером праці є професією виконавського класу. Це професія підвищеного ризику. На сьогоднішній день електромонтери незамінні на різних підприємствах народного господарства. Затребувана їх майстерність і в побуті.

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування здійснює ремонт електроустаткування будь-якого призначення, усіх типів і габаритів; регулює та перевіряє апаратуру і електроприлади після ремонту. Ремонтує підсилювачі, прилади світлової та звукової сигналізації, контролери, пости керування, магнітні станції. Обслуговує силові та освітлювальні електроустановки зі складними схемами вмикання. Виконує роботу на відомчих електростанціях, трансформаторних електропідстанціях з їх повним вимиканням від напруги. Здійснює перевірку, монтаж і ремонт схем освітлення. Виконує роботи за кресленнями та схемами.

Код ДК

7212

Термін навчання

10 місяців

Форма навчання

денна

Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах

Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах займається
з'єднанням елементів металоконструкцій, трубопроводів, деталей машин і механізмів за
допомогою зварювального апарату; складає заготовки (вузли) конструкцій, здійснює їх
транспортування в межах робочого місця; налагоджує зварювальне обладнання,
встановлює необхідний режим зварювання; здійснює візуальний контроль швів;
попереджає виникнення напруг і деформацій у виробі.
Особливості професії:
Робота електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах
відноситься до професій з підвищеною небезпекою – тому наявність заземлення,
вентиляції, індивідуальних засобів захисту, тощо є обов'язковими вимогами охорони
праці.

Верстатник широкого профілю на базі 9 класів

Код ДК

8211

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

денна

Верстатник широкого профілю

фахівець, який обробляє деталі з металу й інших матеріалів на токарних, фрезерних, свердлувальних і шліфувальних верстатах.

Після закінчення училища отримує кваліфікацію верстатника широкого профілю 4 розряду.
Може працювати на посаді верстатника широкого профілю, токаря, фрезерувальника, шліфувальника, свердлувальника на дільницях або різних служб цехів.
Працює на підприємствах машинобудівної промисловості, транспортної галузі, будівництва та сільського господарства, харчової та легкої промисловості.

Правила прийому Документи до вступу

Оператор верстатів з програмним керуванням на базі 9 класів

Код ДК

8211

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

денна

Оператор верстатів з програмним керуванням

веде процес оброблення з пульта керування складних і відповідальних деталей на верстатах з програмним керуванням;

обслуговує багатоцільові верстати з числовим програмним керуванням і маніпулятори (роботи) для механічної подачі заготовок у робочу позицію технологічного обладнання;

керує групою верстатів з програмним керуванням; встановлює інструменти в інструментальні блоки, підбирає та встановлює інструментальні блоки;

перевіряє правильність установки інструменту і пристосувань в системі координат верстата

підналагоджує складні вузли і механізми в процесі роботи;

корегує режими різання;

складає та корегує керуючі програми для деталей середньої складності; визначає несправності та усуває їх.

Правила прийому Документи до вступу

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення на базі 9 класів

Код ДК

4113

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

денна

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення

це висококваліфікований робітник, який вміє не тільки працювати з офісними додатками (текстовим редактором, електронними таблицями, базами даних, графікою, презентаціями), а й є технічним фахівцем в області інформаційних технологій.

Перспективи і кар’єра (посади та підприємства):

– Робота оператором в торговельних фірмах, на складах готової продукції, супермаркетах, в друкарнях і видавництвах, телефонних компаніях, контакт-центрах.

– Оператором в АСУВ, спеціалістом з обслуговування локальної мережі.

– Робота оператором з формування електронних книг, обробки зображень, просування і модернізації web-сайтів.

– Робота в сервісних центрах по ремонту та технічному обслуговуванню оргтехніки.

Правила прийому Документи до вступу

Оператор комп’ютерного набору; Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних на базі 9 класів

Код ДК

4112,4121

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

денна

Оператор комп’ютерного набору; Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних

Оператор комп’ютерного набору – це працівник, який вільно володіє навиками роботи на ПК, правильно обробляє потрібну інформацію, застосовує різноманітні текстові та графічні редактори, працює з таблицями та базами даних.

Обліковець – працівник, який займається реєстрацією господарських даних, забезпечує оптимальну економічну діяльність господарства через здійснення суворого обліку. Обліковець входить до складу працівників бухгалтерії.

Правила прийому Документи до вступу

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування на базі 9 класів

Код ДК

7241

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

денна

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

Професія “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування” відноситься до типу – “людина-техніка”; за характером праці є професією виконавського класу. Це професія підвищеного ризику. На сьогоднішній день електромонтери незамінні на різних підприємствах народного господарства. Затребувана їх майстерність і в побуті.

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування здійснює ремонт електроустаткування будь-якого призначення, усіх типів і габаритів; регулює та перевіряє апаратуру і електроприлади після ремонту. Ремонтує підсилювачі, прилади світлової та звукової сигналізації, контролери, пости керування, магнітні станції. Обслуговує силові та освітлювальні електроустановки зі складними схемами вмикання. Виконує роботу на відомчих електростанціях, трансформаторних електропідстанціях з їх повним вимиканням від напруги. Здійснює перевірку, монтаж і ремонт схем освітлення. Виконує роботи за кресленнями та схемами.

Правила прийому Документи до вступу

Зварник на базі 9 класів

Код ДК

7219

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

денна

Зварник

кваліфікований робітник, який вручну, або за допомогою механізованого апарату подає електрод (присадку) в зону зварювання, переміщує електродотримач чи зварювальний пальник вздовж кромок, маніпулює ними і формує зварний шов. Поділяється на окремі спеціалізації по три кваліфікаційні рівні: ручне дугове зварювання покритим електродом, механізоване дугове зварювання плавким металевим електродом, ручне дугове зварювання неплавким (вольфрамовим) в інертних газах; напівавтоматичне зварювання.

Місця роботи:

– в приватних організаціях;

– в сферах обслуговування;

– в житлово-комунальних господарствах;

– на будмайданчиках;

– в автомайстернях;

– в організації по забезпеченню засобів комунікацій;

– на промислових заводах і фабриках.

Правила прийому Документи до вступу

Столяр будівельний; Монтажник гіпсокартонних конструкцій на базі 9 класів

Код ДК

7124,7129

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

денна

Столяр будівельний; Монтажник гіпсокартонних конструкцій

Столяр – багатопрофільна професія. Столяр виготовляє меблі (м’яку, корпусну, офісну), бере участь у будівництві: виготовленні і монтажі дверей і вікон, меблів, що вбудовуються, монтажі перегородок, врізанні замків, ручок, облицюванні стін дерев’яними панелями, а також виготовленні будь-яких виробів з дерева: бігових лиж, вішалок, карнизів і ін.Предметом праці столяра є деревина. Він займається обробкою деревини, виготовленням виробів з неї, при необхідності монтажем їх на будівельних об’єктах. Існують білодеревні (хвойні і м’які листяні види порід) і червонодеревні (тверді цінні види листяних порід дерев) роботи, у залежності від виду деревини. Столяр у своїй роботі працює не тільки з деревом і з матеріалами, що заміняють дерево, з різними способами кріплення і монтажу виробу, металевими шурупами, скобами, цвяхами, клеями, матеріалами, необхідними для облицювання, обтягування, обробки дерев’яних виробів (плівками, лаками, фарбами, тканинами).

Монтажник гіпсокартонних конструкцій – нова і водночас сучасна професія, яка представляє собой процес оздоблювання поверхонь та конструкцій гіпсокартонними листами. Роботи, пов’язані з монтажем гіпсокартонних конструкцій, від яких залежить оцінка якості опоряджувальних робіт, художня виразність архітектури та дизайн приміщень.

Правила прийому Документи до вступу

Муляр; Монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій; Електрозварник ручного зварювання на базі 9 класів

Код ДК

7122,7214,7212

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

денна

Муляр; Монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій; Електрозварник ручного зварювання

Муляр – це робітник, професіонал, що споруджує будинки, зводить новобудови, різні інженерні споруди, бере участь у ремонті житлових будинків, мостів, промислових, цивільних та інших споруджень із природних та штучних будівельних матеріалів.
У переважній більшості регіонів України муляр без особливих ускладнень знаходить роботу в будівельних організаціях, на підприємствах та в установах різних форм власності. Ризик безробіття у мулярів мінімальний і пов’язаний, перш за все, з недостатнім досвідом або кваліфікацією.

Монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій – робітник, який виконує монтаж будівель, споруд з готових сталевих та залізобетонних елементів.

Електрозварник ручного зварювання за допомогою електрозварювальної апаратури виконує зварювання деталей, вузлів, різних конструкцій, трубопроводів тощо з різних видів сталей, чавуну, кольорових металів, сплавів, а також виконує кисневе різання деталей з високовуглецевих, спеціальних сталей, чавуну, кольорових металів та наплавляє деталі, інструменти тощо.

Правила прийому Документи до вступу

Штукатур; Лицювальник-плиточник; Маляр на базі 9 класів

Код ДК

7133,7132,7141

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

денна

Штукатур; Лицювальник-плиточник; Маляр

Штукатур – це робітник, який виконує дуже різноманітний комплекс робіт, що має своєю кінцевою метою покриття оздоблювальним шаром різних конструкцій, будівель та споруд з метою вирівнювання поверхонь та надання їм певної форми та фактури.
Штукатур займається оздобленням різноманітних поверхонь, конструкцій, будівель, стін, декоративним оштукатурюванням поверхонь (монолітна штукатурка) та монтажу конструкцій та лицюванням стін за допомогою гіпсокартоних листів («суха штукатурка»). Він володіє прийомами роботи звичайної, спеціальної і декоративної штукатурки.

Лицювальник-плиточник – це робітник широкого профілю, який виконує: роботи з облицювання поверхонь різного роду плитками, реконструкції, реставрації та ремонту будівель і споруд.
Лицювальник-плиточник оздоблює стіни та підлоги природними й синтетичними кахлями, виконує мозаїчні роботи. Прогресивні технології та новітні матеріали стають основою підготовки та формування вмінь молодих спеціалістів, які працюють на будівельних майданчиках нашої України. Будівельник – це покликання, нескінченна творчість і пошук, а плоди його праці переживуть століття. Якщо ви людина творча і усвідомлюєте, що ваша праця необхідна людям – вчиться на лицювальника-плиточника. Лицювальник – плиточник повинен об’єднувати в собі дві протилежні якості з одного боку, високе почуття відповідальності, дисциплінованість, з іншого – творче новаторство, сміливий політ фантазії та розкутість думок.

Маляр – фахівець, який займається фарбуванням будівель, споруд, предметів інтер’єру, обладнання, інструментів. Маляр фарбує поверхні за допомогою пензлів, валиків, фарбопультів, пістолетів та інших пристосувань, наклеює шпалери. Він володіє прийомами роботи для створення високоякісного декору, а також прийомами багатоколірного фарбування фасадів, будівель спеціальними синтетичними сумішами.
Маляр – відповідальна професія, яка вимагає ґрунтовних знань та вмінь для підготовки та обробки різних поверхонь, фарбування вручну та механізовано, шпалерних робіт та художньо – декоративного оздоблення. Маляр, як і художник, живе у світі фарб, властивості яких він повинен не тільки добре відчувати і знати, а й створювати, використовуючи відповідні прийоми і методи. Кваліфіковані фахівці здатні втілити сміливі дизайнерські рішення, естетично оздоблювати будівлі з використанням сучасних будівельних технологій. Це дарує людям радість, створює домашній затишок, комфорт.

Правила прийому Документи до вступу

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування на базі 11 класів

Код ДК

7241

Термін навчання

1 рік 5 місяців

Форма навчання

денна

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

Професія “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування” відноситься до типу – “людина-техніка”; за характером праці є професією виконавського класу. Це професія підвищеного ризику. На сьогоднішній день електромонтери незамінні на різних підприємствах народного господарства. Затребувана їх майстерність і в побуті.

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування здійснює ремонт електроустаткування будь-якого призначення, усіх типів і габаритів; регулює та перевіряє апаратуру і електроприлади після ремонту. Ремонтує підсилювачі, прилади світлової та звукової сигналізації, контролери, пости керування, магнітні станції. Обслуговує силові та освітлювальні електроустановки зі складними схемами вмикання. Виконує роботу на відомчих електростанціях, трансформаторних електропідстанціях з їх повним вимиканням від напруги. Здійснює перевірку, монтаж і ремонт схем освітлення. Виконує роботи за кресленнями та схемами.

Правила прийому Документи до вступу

Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах на базі 11 класів

Код ДК

7212

Термін навчання

10 місяців

Форма навчання

денна

Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах

Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах займається
з'єднанням елементів металоконструкцій, трубопроводів, деталей машин і механізмів за
допомогою зварювального апарату; складає заготовки (вузли) конструкцій, здійснює їх
транспортування в межах робочого місця; налагоджує зварювальне обладнання,
встановлює необхідний режим зварювання; здійснює візуальний контроль швів;
попереджає виникнення напруг і деформацій у виробі.
Особливості професії:
Робота електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах
відноситься до професій з підвищеною небезпекою – тому наявність заземлення,
вентиляції, індивідуальних засобів захисту, тощо є обов'язковими вимогами охорони
праці.

Правила прийому Документи до вступу

Якщо у вас залишилися питання, подивіться в розділі: